פוסט ראשון, וגם הוא באיחור

כאן היה צריך להיות פוסט לפני כשבועיים על הארועים המרתקים שהולכים להיות בשבועיים האלה בהשתתפותי. לצערי, כוחות על (הארד-דיסק שקרס, בין היתר) מנעו זאת ממני.

שני ארועים מרכזיים שבהם השתתפתי היו "ליל יורי" בסינקופה בר בחיפה, ו"חללית מול קהל חי" בכנס עולמות. הארוע הראשון, הוא חלק מארועי "ליל יורי" העולמי. במסגרת הארועים האלה מציינים את הטיסה המאויישת הראשונה לחלל של הקוסמונאוט הרוסי יורי גגרין. הטיסה הזאת התקיימה ב-12/4/1961, ומאז, בתאריך הזה חוגגים את ליל יורי ברחבי העולם. בארץ היו שלושה ארועים שציינו את ליל יורי - ארוע בפארק הירקון ב-11/4 שאורגן על ידי יואב לנדסמן, ארוע בירושליים בארטישוק ב-12/4 שאורגן על ידי עופר מתוקי, וארוע בחיפה, ב-13/4, בסינקופה בר שאורגן על ידי. בארוע החיפאי חוץ ממני דיברו ניר אמונה וד"ר רועי צזנה. בואו בשנה הבאה, כי אם לשפוט מהארוע השנה, זה יהיה מוצלח, מהנה, ומעניין.

כמה ימים לאחר מכן, 16/4/2014 השתתפתי ב"חללית מול קלה חי" בכנס עולמת. ניתן לראות את הארוע פה (באיכות פחות טובה מבדרך כלל, עקב שידור בסלולרי). המשתתפים היו יואב לנדסמן, ד"ר קרן לנדסמן, יעל הילמן, עופר מתוקי ואנוכי, ובמקום לקרוא את התיאור, עדיף לכם פשוט לראות - זה היה מוצלח יותר אפילו מהרגיל.